Perlit 100 lt

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Perlit, volkanik camın bir türü olmasına rağmen, genellikle amatör olarak bu işlerle uğraşanlar tarafından strafor ile karıştırılmaktadır. Perlite bazen pirit denir ve volkanik patlamış mısır şeklinde takma bir ada sahiptir. Bahçelerde kullanılan perlite mikroskop altında baktığımızda ise , son derece gözenekli bir yapıda olduğunu göreceksiniz. Perlitteki boşluklar, bitkinin ihtiyaç duyduğu besin maddelerini ve nemi depolamaya yardımcı olurken dreneja da yardımcı olarak fzla suyun uzaklaştırılmasını sağlar. Böylece temiz, hastalıksız bitki kökleri oluşturur.
TESLİMAT

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren normal şartlar altında ve stok durumuna göre 48 saat içinde kargoya teslim edilmektedir.

Cuma günleri ve resmi tatillerden 1 gün öncesi kargo çıkışı yokdur. Bu günlere denk gelen siparişler ilk işgününde kargoya verilir.

Cumartesi ve pazar günü gelen siparişler pazartesi günü kargoya verilir.

Bölgesel teslimat şartlarını (mobil bölge, hava durumu v.b) siz değerli müşterilerimiz daha iyi bildiğinden bu şartlara uygun sipariş verilmesi aksi durumda oluşabilecek sıkıntılardan şirketimizin sorumlu olmayacagını alıcı kabul etmiş sayılır.

Bize düşen sağlıklı ve tam olarak fidenizi kargo veya benzer ulaştırma araçlarına teslim etmektir. Ulaşım esnasında oluşacak göçme, düşme, geçikme gibi sorunlardan doğacak fide kaybından firmamız sorumlu değildir. Herhangi bir sorun durumunda hasar tespit tutanağını ürünü teslim almadan tutturmanızı önemle rica ederiz.

 
Yükleniyor...