Kekkila 300 lt (İthal)

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Kekkila White C1 ince taneli elenmiş, başlangıç gübrelemesi yapılmış ve limestone ile zenginleştirilmiş en iyi kalite torf substratıdır. En başarılı fidelerin üretimi için Dünya çapında kulanılmaktadır. Kekkila uluslararası piyasalardaki en iyi kalitede ürünleri sunarak üreticilerin başarılı sonuçlar almasını temin eder.

Kekkila White C1 gerekli doğal biyoaktif etkenleri içeren özenle seçilmiş beyaz sphagnum liflerinin karışımından oluşmaktadır. Tüm içerik yıllar boyu aynı kaliteyi ve özeni sağlaması ve mevsimsel etkilerden korunması için kendi arazisinden sağlanır.

UYGULAMA

Kekkila White C1 genelde domates, biber, hıyar, kavun, farklı tür yeşillikler, tütün ve bir çok ürünün yetiştirilebileceği 4 cm derinlikteki insörtlerde kullanılır.

ÖZELLİKLER

İçerik: Beyaz sphagnum torf, H1 - 3 won post

Eleme: 0 - 8 mm

Katkılar: 0,5 kg/m3 N - P2O5-K2O 14-9-24 + TE (N-P-K 14-4-20 + TE)

Dolomit limestone

pH: 5,5 (sulu içerik) & 5,9 (1+5)

EC: 1,5mS/cm (sulu içerik) & 21mS/m (1+5)

Ambalaj Takdim:

XL Balya (300 L) 

Maxi Balya (6500 L)

*Dolumda belirlenen hacim (EN12580)

Teknik Özellikler:

Boy: 50 cm

En: 36 cm

Derinlik: 59 cm

TESLİMAT

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren normal şartlar altında ve stok durumuna göre 48 saat içinde kargoya teslim edilmektedir.

Cuma günleri ve resmi tatillerden 1 gün öncesi kargo çıkışı yokdur. Bu günlere denk gelen siparişler ilk işgününde kargoya verilir.

Cumartesi ve pazar günü gelen siparişler pazartesi günü kargoya verilir.

Bölgesel teslimat şartlarını (mobil bölge, hava durumu v.b) siz değerli müşterilerimiz daha iyi bildiğinden bu şartlara uygun sipariş verilmesi aksi durumda oluşabilecek sıkıntılardan şirketimizin sorumlu olmayacagını alıcı kabul etmiş sayılır.

Bize düşen sağlıklı ve tam olarak fidenizi kargo veya benzer ulaştırma araçlarına teslim etmektir. Ulaşım esnasında oluşacak göçme, düşme, geçikme gibi sorunlardan doğacak fide kaybından firmamız sorumlu değildir. Herhangi bir sorun durumunda hasar tespit tutanağını ürünü teslim almadan tutturmanızı önemle rica ederiz.

 
Yükleniyor...