Cadiar F1 Silör Hıyar Fidesi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Orta-Güçlü ve açık bitki yapısı. Olumsuz hava şartlarına dayanıklı. Küçük yapraklı, kısa koltuk. Kısa boğum arası. Multi. Yazlık ve baharlık yetiştiriciliğe uygun sera Kısa hıyar çeşidi.

 18-20 cm meyve uzunluğu. Koyu yeşil meyve rengi. Hafif oluklu. Uniform ve mükemmel meyve kalitesi.


 CVYV, CMV, ZYMV, PRSV, Px
TESLİMAT

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren normal şartlar altında ve stok durumuna göre 48 saat içinde kargoya teslim edilmektedir.

Cuma günleri ve resmi tatillerden 1 gün öncesi kargo çıkışı yokdur. Bu günlere denk gelen siparişler ilk işgününde kargoya verilir.

Cumartesi ve pazar günü gelen siparişler pazartesi günü kargoya verilir.

Bölgesel teslimat şartlarını (mobil bölge, hava durumu v.b) siz değerli müşterilerimiz daha iyi bildiğinden bu şartlara uygun sipariş verilmesi aksi durumda oluşabilecek sıkıntılardan şirketimizin sorumlu olmayacagını alıcı kabul etmiş sayılır.

Bize düşen sağlıklı ve tam olarak fidenizi kargo veya benzer ulaştırma araçlarına teslim etmektir. Ulaşım esnasında oluşacak göçme, düşme, geçikme gibi sorunlardan doğacak fide kaybından firmamız sorumlu değildir. Herhangi bir sorun durumunda hasar tespit tutanağını ürünü teslim almadan tutturmanızı önemle rica ederiz.

 
Yükleniyor...