Afet F1 Köy (Yıldız) Domates Fidesi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Yüksek verimli bir oturak köy domates çeşididir.Meyve aroması mükemmel olup hastalıklara dayanımı mükemmeldir.
  • Fide Durumu:Viyolde
  • Saksıda Yetiştiriciliğe:Uygun
  • Fide Gönderimi:Hava boşluklu  özel tasarım fide gönderim kolisi.Sebze fidesi gönderimlerinde fidelere ambalaja yerleştirilmeden önce kargoda su kaybını önlemek amacıyla aquasorb(Sutut) uygulaması yapılır.Bu şekilde fideleriniz kargoda yaklaşık olarak 10 güne kadar hiç bozulmadan bekleyebilir.
  • Domates Fidesi Dikimi:Size gelen ürünleri toprak hizasında dikim yapmanız gerekir.Dikim için en uygun sabah saatleri veya ikindir vaktidir.Domates Fidelerini dikim sırasında şekilde gördünüz gibi bitkinin viyolde kalan kısmınının tamamı(fidenin yaklaşık 3 te 2 si) toprak altında olmalıdır.Domates fidesi dikimini yaptıktan hemen sonra mutlaka can suyu vermeniz gerekmektedir.
TESLİMAT

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren normal şartlar altında ve stok durumuna göre 48 saat içinde kargoya teslim edilmektedir.

Cuma günleri ve resmi tatillerden 1 gün öncesi kargo çıkışı yokdur. Bu günlere denk gelen siparişler ilk işgününde kargoya verilir.

Cumartesi ve pazar günü gelen siparişler pazartesi günü kargoya verilir.

Bölgesel teslimat şartlarını (mobil bölge, hava durumu v.b) siz değerli müşterilerimiz daha iyi bildiğinden bu şartlara uygun sipariş verilmesi aksi durumda oluşabilecek sıkıntılardan şirketimizin sorumlu olmayacagını alıcı kabul etmiş sayılır.

Bize düşen sağlıklı ve tam olarak fidenizi kargo veya benzer ulaştırma araçlarına teslim etmektir. Ulaşım esnasında oluşacak göçme, düşme, geçikme gibi sorunlardan doğacak fide kaybından firmamız sorumlu değildir. Herhangi bir sorun durumunda hasar tespit tutanağını ürünü teslim almadan tutturmanızı önemle rica ederiz.

 
Yükleniyor...